E-Sınav SORULARI ONLİNE ( TEST ÇÖZ )

E-Sınav SORULARI ONLİNE ( TEST ÇÖZ )

SİZLER İÇİN ONLİNE E-SINAV SORULARI ÇÖZMENİZ İÇİN AYSİMGE SÜRÜCÜ KURSU OLARAK ” E- SINAV TÜRKİYE ” UYGULAMASINI GOOGLE PLAY VEYA APP STORE ‘ dan İNDİRİP UYGULAMAYI KURDUKTAN SONRA KURSUMUZDAN E-SINAV TÜRKİYE ÜYELİĞİNİZİ AKTİFLEŞTİRİP SINAV SORULARINI ONLİNE ÇÖZEBİLİRSİNİZ. ( MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR .)

TIKLA BAĞLAN : https://www.esinavturkiye.com/esinav/

E-SINAV

E-sınav Nedir?

E-Sınav elektronik (Randevulu) sınav demektir. Teorik eğitimleri biten kursiyerler Ziraat Bankası ve Halkbank ATM sinden kartsız işlem olarak sınav ücretini ödedikten sonra Sürücü kursu tarafından Milli Eğitim Bakanlığı sayfasından Randevu başvurusu yapılır. Randevu Tarihleri ve saati milli eğitim tarafından belirlenir.

E-Sınav SAATLERİ KAÇTA OLUR?

e-Sınav saatleri kursiyerlerin çalışma saatleri düşünüldüğünden mesai saatleri dışında yapılmaktadır. Hafta içi yapılan e sınavlar Saat 18:00 den sonra yapılmaktadır. E sınav Hafta sonu yapılacaksa 10:00 ile 17:00 Saatleri arasında yapılmaktadır.
E-SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANIR ?

E-Sınav Sonucu sınav bitiminde görevliler tarafından sistemden çıktı alınır ve kursiyere verilir. 70 puan ve üzeri alan kursiyerler Direksiyon eğitimine alınır